Plasma RI

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem na starzenia się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Poznaj inteligentną technologię z wykorzystaniem czwartego stanu skupienia – PLAZMY!

PLAZMA – Promocja do końca listopada!

Powieki górna – 650 zł zamiast 800 zł
Powieki dolne – 550 zł zamiast 700 zł
Kurze łapki – 400 zł zamiast 550 zł
Powieki górne + dolne + kurze łapki 950 zł zamiast 1500 zł
Zmarszczki palacza 400 zł zamiast 550 zł
Linia uśmiechu 400 zł zamiast 500 zł
Zmarszczki na szyi 350 zł zamiast 450 zł

Rozstępy skórne cennik indywidualny po konsultacji jedna okolica np pośladki, biust, ramiona, uda.

Brodawki wirusowe,plamy soczewicowate, włókniaki miękkie i inne w zależności od ilości i rodzaju zmian 200-400 zł

W przypadku zabiegu na 3 i więcej okolicach cennik ustalamy z klientem indywidualnie.

 

 

Plasma RI


  • to proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu
  • urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności.
  • pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenia
  • stosowany w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn

Plasma RI to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Plasma RI stanowi inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek.

Plasma RI jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania.