Program Odchudzający Cellreset

C ellRESET Fitline to niesamowity program, którego działanie czujesz już od pierwszego dnia. To nie jest tradycyjna dieta! To jest program przemiany metabolicznej, który ma zbilansować wasz metabolizm, zrównoważyć gospodarkę hormonalną, oczyścić organizm ze złogów, toksyn, metali ciężkich, substancji zalegających w organizmie. Skutkiem “ubocznym” tych działań jest znaczna utrata wagi u osób mających nadwagę i wyrównanie parametrów u osób które mają niedowagę, do tego jeszcze modeling sylwetki i zmiana myślenia w kontekście żywienia i suplementacji.

S uplementy biorące udział w przemianie metabolicznej cellreset Fitline to wiodące suplementy na świecie, które zażywają olimpijczycy, ludzie regularnie trenujący sport, mający świadomość jak istotna jest suplementacja w procesie detoksykacji regeneracji oraz podniesienie energii naszego organizmu.

N azywam się Wiesława Kaczmarek razem z mężem Arturem również przyszliśmy program cellreset, każdy jednak z innych pobudek, każdemu z nas przyświecały inne cele. Mąż robił program dla utraty wagi jak również dla wyregulowania pracy jelit. Ja natomiast dla odtoksyczniania organizmu, odgrzybienia i wyrównania gospodarki hormonalnej tak ważnej dla nas, kobiet.

T ylko bowiem samemu uczestnicząc w programie metabolicznym można później powiedzieć coś więcej na temat cellreset Fitline, ponieważ każdy organizm jest inny i każda psychika radzi sobie inaczej z tak dużą zmianą jaką wnosi w nasze życie program cellreset. W programie były również klientki mojego gabinetu z Poznania i Skórzewa, jak również moja młodsza siostra, która po dwóch tygodniach stwierdziła, że czuje taką zmianę w swoim organizmie, że chce zająć się tym zawodowo.

Z akupisz wybrany zestaw suplementów Fitline, proponuję prosty i krótki proces rejestracji, już opisuję dlaczego i do czego jest potrzebny . Sam program cellRESET® jest samodzielnym, opatentowanym programem żywieniowym, w którym zastosowano wybrane suplementy, które spełniają bardzo rygorystyczne warunki postawione przez twórców programu cellRESET®. Ze względu na zakup suplementów Fitline, których cena detaliczna jest wyższa, aby nie przepłacać, proponuję rejestrację jako Team Partner na stronie www.pm-international.com

Z arejestrowanie się pozwala na dokonywanie zakupów wszystkich produktów Fitline z programu cellRESET® z poziomu Team Partnera z min. 20 % rabatem. Wystarczy wpisać jeden z piniższych numerów ID sponsora by zakupić program z 20% rabatem. Id 40029929 lub 40034411. Otrzymują od nas Państwo pełne wsparcie podczas całego programu, jak również po nim. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić nie ma problemu, umów się na bezpłatne konsultacje do La Cara gabinetu kosmetycznego w Skórzewie koło Poznania, a my wytłumaczymy ci wszystko, by program przebiegał bez żadnych wpadek!

Efekty Cellereset

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: +48 661 570 257