Zaproszenia Upominkowe

ZAPROSZENIA UPOMINKOWE DLA NAJBLIŻSZYCH – idealny pomysł na prezent

 

Jak często borykamy się z tym pytaniem co kupić by trafić w gust, wybrać nietuzinkowy upominek i jak często kupujemy coś na ostatnią chwilę bez przekonania?

Zaproszenia Upominkowe przeznaczone są praktycznie dla każdego: męża, żony, córki, szefa, ojca, klienta, przyjaciela jak również na każdą okazję: urodziny,święta,rocznice,wieczór panieński,dzień matki czy po prostu od serca.Prezent taki mobilizuje osobę obdarowaną do chwili relaksu,odrobiny czasu przeznaczonego tylko dla niej może dlatego po skorzystaniu z kuponu większość osób powtarza te same słowa: „Takie prezenty wspaniale dostawać

Oferujemy eleganckie Zaproszenia Upominkowe pakowane w koperty, które możesz wręczyć osobiście, wysłać czy położyć pod choinkę.

 

Proponujemy zabiegi

  • Pakiety Spa,
  • Masaże,
  • Kapsuła Neo Qi,
  • Day Spa-od stóp do głów,
  • Serie pielęgnacji twarzy,
  • Zabiegi na wybraną część ciała np pedicure Spa.

Zawsze indywidualnie doradzimy Państwu w doborze zabiegu biorąc pod uwagę kwotę, upodobania, wiek czy charakter osoby obdarowywanej.

Nasze zaproszenia są długoterminowe i nie ulegają przeterminowaniu.Mogą być to kupony na określoną kwotę lub wybrane indywidualnie. Możliwa jest również zmiana zabiegu na inny o takiej samej kwocie, nie ma jednak możliwości zwrotu pieniędzy za zakupione zaproszenie lub wymiany na kosmetyk detaliczny. W sytuacji gdy osoba obdarowana umówi się na termin wizyty w celu realizacji zaproszenia a nie zjawi się w umówionym terminie bez wcześniejszego odwołania wizyty, zaproszenie to przepada. W przypadku skorzystania z zaproszenia po upływie 3 miesięcy zastrzegamy sobie możliwość zmiany zabiegu np arbuzowego na inny rodzaj w przypadku gdyby salon nie miał już w ofercie danego zabiegu.

 

Serdecznie zapraszamy!